Projekt Pohoda za volantom s festivalom Bažant Pohoda spája spoločný symbol „pohody“. Pohoda za volantom chce svojimi aktivitami prispieť k väčšiemu bezpečiu za volantom. Práve preto vám poskytneme užitočnú službu na festivale Bažant Pohoda, a to možnosť vyskúšať si mieru alkoholu v dychu, ešte pred tým ako si sadnete do auta. Taktiež sa môžete osviežiť, vypočuť si dobré rady za volantom od profesionálnych inštruktorov Centra bezpečnej jazdy (Driving Academy).


ALKOHOL TESTER 24 hodín počas festivalu

24 hodín bude dohliadať na parkovisku tím Pohody za volantom na všetkých vodičov, ktorí odchádzajú autom z festivalu a chcú si otestovať mieru alkoholu v dychu prostredníctvom profesionálneho alkohol testera Lifeloc FC10. Osvetlený stan Pohoda za volantom, bude posledným a zároveň prvým kontaktným miestom festivalu, umiestnený medzi vstupom na festival a parkoviskom. Stan bude v 24 hodinovej prevádzke počas festivalu, personálne posilnený v časoch častých presunov.

 

CENTRUM BEZPECNEJ JAZDY
Ak si pohodoví šoféri budú chcieť pred cestou ešte odpočinúť, pripravíme pre nich odpočinkovú zónu Centra bezpečnej jazdy, kde budú prebiehať v čase od 9:00 do 16:00 interaktívne prednášky odborníkov z Driving Academy. Prezentácie budú prebiehať na veľkom prezentačnom plátne. Pred obrazovku, na ktorej sa budú premietať modelové situácie školy šmyku, kde si ľudia budú môcť odpočinúť a dozvedieť sa užitočné rady za volantom.

 

Okrem toho sme pre pripravili pre návštevníkov ďalšie užitočné služby, ktoré potešia viacerých šoférov:

 

Spoločnosť Slovnaft vám umyje čelné sklo počas festivalu, aby ste malo jasný a čistý výhľad a keď bude potrebné, doleje vám kvapalinu do ostrekovačov EVOX, aby vás nič nepríjemne neprekvapilo počas vašej pohodovej jazdy.

 

Orange vám na cestu domov venuje hands free sady, aby ste mohli počas jazdy telefonovať bezpečne. Takto môžete reagovať na podnety či neodkladné povinnosti bez toho, aby ste ohrozovali seba a druhých v cestnej premávke. Okrem oddychu si ešte pred odjazdom budete môcť nabiť aj váš mobil.

 

Pohodu za volantom vám želajú partneri projektu Orange, Slovnaft, Slovakia Ring a Bažant Pohoda.