Ste pohodový vodič? Chcete prispievať k zlepšeniu stavu ciest vo vašom okolí? Staňte sa členom Pohody za volantom.

Prihlásenie členov

 /  Zabudli ste heslo?

Kategórie

Članky s tagom "pohoda za volantom"

13 Aug 2013

Projekt Pohoda za volantom priniesol unikátne autokino na Slovakia Ring

Pohoda za volantom vyzývala šoférov na Slovakia Ringu k ohľaduplnosti na cestách prostredníctvom letného zážitku AUTOKINA Pohoda za volantom. Premietanie bolo bezplatné a uskutočnilo sa ako sprievodná dopravno-preventívna aktivita najväčších slovenských automobilových pretekov FIA GT series.

VIAC

01 Jún 2009

Pohoda za volantom 2008

Usporiadali sme na Slovensku niečo unikátne, čo tu nebolo a zároveň sme priniesli za volant skutočne pocit pohody. Autokinom Pohoda za volantom sme prepojili výchovnú myšlienku a pozitívne emócie sedenia za volantom. Invenčnosť a unikátnosť projektu oslovila už v prvom ročníku predovšetkým mladých ľudí, ale aj média.

VIAC

27 Nov 2008

Autosalóny Bratislava a Nitra 2008

Na autosalóne v Bratislave a Nitre sme prezentovali myšlienku Pohoda za volantom, kde sme rozdali spolu 12tis. aromatických visačiek so špeciálnou grafikou. S tým súvisela aj širšia mediálna kampaň, ktorá prebehla prostredníctvom BigBoardov (frekventované miesta), BusBoardov (ozdobených autobusov a električiek), rádio spotov a dopravného servisu Rádia Viva a Rádia FM, niekoľkých PR článkov a rozhovorov, bolo rozdaných vyše 30tis. letákov. Taktiež sme sa […]

VIAC